Англійська - це легше, ніж тобі здається

Mova - Школа англійської

Уроки

KIDS

Курс англійської для дітей
Англійська для супергероїв
4 рівні фантастичної англійської для маленьких супергероїв, під час яких кожен з учнів порине у світ англомовних пригод із вивчення англійської мови.

Teens

Курс англійської для тінейджерів: "Англійська, яку лайкнуть".
Серія програм для тінейджерів, які прагнуть йти в ногу зі світом та хочуть стати людьми всесвіту, перед якими відсутні межі та кордони. Здобудемо навички, за допомогою яких ми зможемо отримувати нові знання за допомогою улюблених соціальних мереж і приєднатися до світових спільнот та найкращих навчальних закладів світу!

Adults
Курс англійської для дорослих.
Серія програм для вивчення справжньої розмовної англійської мови для дорослих під різні життєві цілі.

Як проходить навчання в MOVA

Скільки людей пройшло наші курси
Людей в групі

Тривалість навчання (місяців)

Відгуки про нашу школу

Єва Кошева
MOVA - це простір, де тебе розуміють та чують! Починаєш думати та говорити англійською. Там дуже атмосферно, весело та цікаво. Вчителі це друзі. Є навіть тематичні вечірки, ігри, що п'ятниці перегляди фільмів з чаєм та печивом)) З MOVA я перестала боятися спілкуватися анлійською і знову повертаюся продовжувати вчитися!)
Аліна Лук'яненко
Перед тем, как идти, спросила у нескольких знакомых и отзывы были хорошими. Подкупил, в первую очередь, формат – я, как занятой человек, не имею времени (а где-то, и желания) делать домашние задания, здесь этим не напрягали – скидывали то, что нужно знать, остальное – учишь прямо на занятии в уютной атмосфере на кресле-мешке, попивая чай. Очень понравилась Виктория – всегда внимательна к каждому и очень доходчиво объясняет, чувствуешь себя расслаблено и не стесняешься говорить и ошибаться. В общем, ребята, вы крутые! Отличный стартап, уверена, что вы будете расти и всем советую!
Катя Соболь
Дуже сподобалась школа. Цікавий концепт - не відчувається, що ти в школі. Приємна атмосфера, молоді викладачі, як на мене дуже вдало все зроблено. Ніколи не думала, що сподобається займатись англійською, але сподобалось) Так тримати!)

MOVA – школа англійської, про яку давно мріяв

Який же величезний світ. І так круто, що в часи Великих Географічних Відкриттів, хтось дуже смілий (ти) наважився піти в невідомість, не побоявся кинути виклик собі і світові.

Ми відкрили Китай, Індію, Америку. І це дало величезний поштовх до розвитку і нових знань. Звісно на шляху траплялись труднощі і були моменти відчаю, але наші герої йшли вперед до мети не зважаючи на вітер і хвилі.
Пройшли роки, а згодом вже такі кити, як Лінкольн, Рузвельт, Кеннеді, Обама і Трамп обережно робили перші кроки на шляху до президентства. Але не обходилось і без помилок, чи не так? Ми сприймаємо помилки, як маленький успіх, адже кожне неправильно написане слово чи вимовлене речення - це твій безцінний досвід. І тільки він залишається з тобою, де б ти не був: в пустелях Техасу чи серед снігів Аляски.

Ми хочемо, щоб знання, які ти здобудеш у MOVA допомогли тобі досягти своїх цілей та відкрити для себе світ. Величний світ, що сповненний інновацій та розумних людей, які говорять англійською мовою.

Як нас знайти

Наші адреси: