+380 (50) 334 90 22

‭+380 (97) 445 50 29

UA
Давай дружити:

5 безкоштовних онлайн-курсів англійської цієї осені

5 безкоштовних онлайн курсів англійської на цю осінь

Погодся, із настанням осень десь глибоко в душі закрадається бажання щось почати. Зайнятись спортом, знайти чергове хобі, вивчити нову мову або довчити стару. І це все не просто так. 10 років школи, а потім ще 5 університету подарували нам на все життя підсвідомий рефлекс починати вчитись у вересні. Звісно, ми запрошуємо тебе на (двомісячний курс від MOVA), але, якщо ти як завжди не знайдеш часу на нас, то лови 5 осінніх онлайн курсів англійської.

Present Simple and Continuous
У цьому курсі ти познайомишся з базовою граматикою англійської. Розглянеш два основних часи англійської мови. Зможеш розрізняти їх та правильно використовувати. Також вивчиш форми дієслів, які використовуються при Present Simple and Present Continuous. Після завершення курсу ти із легкістю зможеш говорити на будь-яку побутову тему та описувати речі навколо себе.

Посилання: https://goo.gl/L1sNyB
Знання: Grammar, Writing, Speaking
Рівень: Elementary
Час початку: будь-коли
Термін: 1-2 години

Introduction to Business and Travel English Language Skills
Курс для бізнес і тревел-блогерів. Під час навчання ти вивчиш всю необхідну лексику для того, щоб замовити собі столик у ресторані, познайомитись там з цікавою компанією, потім обговорити із ними ваш спільний бізнес, а в кінці написати про це пост в Instagram. І, звісно, багато інших тем пов’язаних із подорожуванням та бізнесом ти знайдеш в середині курсу.

Посилання: https://goo.gl/LL7muq
Знання: Speaking, Writing
Рівень: Pre - Intermediate
Час початку: будь-коли
Термін: 1-2 години

English for the Workplace by British Council
Цей курс для людей, які хочуть працевлаштуватись. Ти навчишся правильно писати резюме та подавати його англійською, проходити співбесіду і спілкуватись безпосередньо на роботі. Кожен тиждень тобі будуть приходити різні теми, що моделюють різні робочі ситуації і твоя задача максимально точно описати або проговорити їх. Ти будеш дивитись та слухати відео із живими діалоги, які допоможуть підготуватись не тільки інтелектуально, але й морально.

Посилання: https://goo.gl/7CK5yL
Знання: Listening, Speaking, Writing
Рівень: Pre - Intermediate
Час початку: будь-коли
Термін: 4 тижні

Upper-Intermediate English: Modern Life by UPValenciaX
Курс, який спрямований на всебічний розвиток твоєї англійською. Тут ти підкачаєш своє написання, слухання, згадаєш всі часи і вдосконалиш їх використання. Після курсу ти з легкістю зможеш грамотно вести переписку, як формальну, так і дружню, підготуватись до співбесіди та висловлюватись більш різноманітно.

Посилання: https://goo.gl/38xHXD
Знання: Reading, Grammar, Listening, Speaking
Рівень: Intermediate
Час початку: 16 жовтня
Термін: 4 тижні

English Literature & Composition – Part 1: Stories by University of California, Berkeley
А цей курс для поціновувачів художньої літератури. Він навчить тебе більш глибоко сприймати та розуміти метафори, алегорії та перифрази. Під час курсу ти будеш читати багато фантастичної та готичної літератури, тому твій словниковий запас суттєво збільшиться. Також ти напишеш чимало есе, тож написання та граматика теж підтягнеться.

Посилання:https://goo.gl/aY6KUQ
Знання: Reading, Grammar, Listening, Speaking
Рівень: Upper - Intermdiate
Час початку: 16 жовтня
Термін: 7 тижнів

Всі ці курси безкоштовні, але якщо ти захочеш отримати офіційний сертифікат, то його треба буде оплатити. Але у житті головне знання, а не якісь там папірчики, правда ж?
Тож не гай часу, а гайда вчитись будь-якими доступними методами. Online-курси це добре Але ми все одно чекатимемо тебе вгості у MOVA.

Читайте також

Я хочу говорити англійською

  • Tell more about you...


Здійснити оплату
Сума:
   
ПІБ: