+380 (50) 334 90 22

‭+380 (97) 445 50 29

UA
Давай дружити:

5 нових серіалів цієї осені

Багато кіноманів чекають на осінь, як дня народження чи нового року. Це і не дивно, бо саме в цей період виходять чергові сезони улюблених серіалів та запускаються нові проекти. Якшо ти так само, як і ми, любиш вечорами дивитись American Horror Story чи Stranger Things, ось п’ятірочка прим’єр, що варті твоєї уваги:

Single Parents

https://goo.gl/QLY9YB
Назва говорить сама за себе. Комедія про тридцятилітнього батька-одинака, що тільки переїхав у нове місто і виховує п’ятилітню донечку. За батьківством він давно загубив себе та особисте життя. Але йому на допомогу приходить група мамочок, які так само виховують одні своїх дітей. Вони на власному прикладі та мотиваціях показують, що можна бути хорошим батьком, але й не забувати про особисте життя. Серіал обіцяє бути дуже легким та дотепним.

Рівень: від Pre-Intermediate

Тривалість епізоду: 30 хв
Жанр: comedy

Kidding
https://goo.gl/5Hr4DP
Серіал про телеведучого на ім’я Джефф. Він популярний шоумен дитячого телебачення. Його програму люблять і діти і дорослі. У ній Джефф розповідає, як правильно боротись із життєвими труднощами та як пережити чорну смугу.
Здається, що людина із таким багажем порад може дати раду будь-чому.
Та в житті головного героя настають темні часи. І тепер головний слухач порад Джефа він сам. Чи зможе комік дати собі раду?
Головну роль грає Джим Кері.

Рівень: від Intermediate

Тривалість епізоду: 30 хв
Жанр: comedy, drama

New Amsterdam
https://goo.gl/28R8qN
Нова медична драма. Ні, це не перезапуск “Доктора Хауса”. Також “Новий Амстердам” немає нічого спільного з вулицями червоних ліхтарів та кексами. У серіалі розповідається про молодого спеціаліста, який став головним лікарем старої лікарні. В минулому медичний заклад мав неабиякий престиж, але зараз брак персоналу та стара техніка роблять свою справу. Головний герой ставить перед собою мету: “make hospital great, again” і твердо рухається до неї. Та не всі працівники клініки довіряють новому начальнику, бо попередники також обіцяли підняти з колін лікарню.

Рівень: від Intermediate

Тривалість епізоду: 43 хв
Жанр: medical drama

A Million Little Things
https://goo.gl/ooSK9N
Серіал про сучасну дружбу. Про нашу вічну зайнятість, награне щастя та успішність, але самотність і роздратованість всередині. Сюжет зав’язується на звістці про самогубство одного з друзів компанії. Після трагедії хлопці дивляться на життя іншими очима і намагаються почати жити по-іншому.
Дружба, як і життя - це маленькі дрібнички.

Рівень: від Intermediate

Тривалість епізоду: 43 хв
Жанр: comedy, drama

Press
https://goo.gl/ZAK5cq
Міні-серіал від ВВС. Сюжет побудований на протистоянні двох відомих газет: The Herald і The Post. Для однієї важливі якісні перевірені новини, а друга, нібито, нехтує правилами журналістської етики і шукає тільки сенсації. Запекла боротьба одвічних етичних норм.
Всього вийде 6 серій по 60 хвилин.

Рівень: від Intermediate

Тривалість епізоду: 60 хв
Жанр: drama

Читайте також

Я хочу говорити англійською

  • Tell more about you...


Здійснити оплату
Сума:
   
ПІБ: