UA
Давай дружити:

Англійська для початківців

Вивчити англійську з нуля дуже просто, якщо підійти до цього питання з розумом. У тебе зародилась ідея вивчити англійську? Значить ти вже на правильному шляху. Слідуй цим простим правилам і вже скоро твоя англійська мова з нуля виросте до 100 lvl.

Вік — не головне

Все одно скільки тобі років, шість або сімдесят. Ідеальний час для вивчення англійської настає тоді, коли ти приймаєш це рішення. Не буває пізно або рано для навчання, важливо це запам’ятати. Не соромся зізнатися собі, що ти чогось не знаєш, адже це легко виправити.

Не вір в байки, що після тридцяти вивчити мову неможливо. Все залежить від твого настрою, внутрішньої мотивації і підходу до вивчення.

Помилки — це досвід, а не провал

На початку шляху навіть у Барака Обами було багато помилок і це важливо прийняти. Не бійся сказати слово в неправильній формі або з акцентом. Чим швидше ти перестанеш соромитися і боятися помилитися — тим швидше твоя англійська з нуля виросте до максимуму.

Будь систематичним(ою)

Якщо ти вже почав вивчати англійську мову з нуля, то важливо не зупинятися ні на день. Інформація, яка тільки поступає тобі в мозок прописується на підкірку, що б слова та граматичні конструкції вилітали автоматично. Ти ж не замислюєшся над відповіддю скільки буде 2 * 2.

Почни з лексики

Її найпростіше вивчити самостійно. Оточи себе англійськими словами. Наприклад, наклей на чайник, стіл, холодильник стікери з назвами. Постарайся постійно називати кухонні предмети англійськими словами. Ти не помітиш, як через тиждень будеш називати всі ці слова не замислюючись. Так само роби і з іншими кімнатами.

З граматикою теж все просто, але тут вже не обійтися без додаткової допомоги. В інтернеті є мільйони різних підходів до пояснення часів, модальних дієслів, артиклів. Звичайно, ти можеш спробувати розібратися з усім сам, але тут існує ризик заплутатися і все кинути. Все тому, що часто нам намагаються засунути в голову все і відразу, а так робити ні в якому разі не можна. Особливо, коли ти починаєш вчити англійську з нуля.

АНГЛІЙСЬКА З НУЛЯ У MOVA

Наша перша сходинка — англійська для початківців. Вона триватиме два місяці, після яких ти будеш говорити на побутові теми. Ми вибрали тільки необхідну для побутового спілкування граматику і лексику. На першому курсі "Трамп" студенти вчать:

• артиклі;
  • всі групи займенників;
  • три форми часу Simple;
  • використання дієслова to be;
  • однина і множина іменників;
  • ступені порівняння прикметників;
  • вживання фраз used to / to be going to.

Можливо, для людини яка тільки на старті вивчення англійської цей список здасться непідйомним, але насправді це концентрат базових знань без ліричних відступів чи виключень. І щоб вивчити все це і заговорити потрібно не так багато часу і сил. Детально про програму ти можеш прочитати тут — https://mova-school.com.ua/ru/kursy/article/level1-donald.

Додаткові помічники

Якщо ти вибираєш шлях "англійська для чайників", тоді озбройся акаунтами в Lingualeo і Duolingo. Це безкоштовні програми на телефон, в яких ти пропрацюєш знання слів і граматики в будь-який доступний час. Це зручний спосіб завжди тримати англійська в тонусі. Але не забувай, що це тільки додаткові помічники, базові знання краще отримувати від професіоналів. Заняття з викладачем заощадить час і нерви.

Сприймай навчання, як гру або квест

Почни вивчати англійську з нуля з думкою про те, що це твій особистий квест, в кінці якого тебе чекає приз. Перестань сприймати навчання, як щось страшне і обтяжлива. Англійська — це легше, ніж тобі здається. Уяви, що перші два місяці навчання, це твій марафон вивчення англійської з нуля. Приклеюй новий магніт на холодильник або наклейку на блокнот за кожен пройдений урок. Таким чином ти візуалізуєш свої досягнення і прогрес. І не думай, що такий метод підійде тільки школярам. Просто почни грати в цю гру сам з собою і ти побачиш, як спроститься процес навчання.

Оточи себе англійською

Для початку зміни мову в налаштуваннях всіх гаджетів на англійську. Перші дні буде незручно і можливо захочеш повернутися на звичну мову. Не здавайся! Користуйся перекладачем, інтуїцією, методом тику та чим завгодно. Головне, щоб твій мозок звикав бачити і читати англійські слова.

Слухай музику і спробуй розуміти слова. Не намагайся розуміти пісню повністю відразу, виловлюй знайомі слова, вслухайся в текст, який стоїть поруч і перекладай його. Таким чином ти потихеньку наростиш лексичну масу і почнеш запам’ятовувати не просто слова, а словосполучення. Гуляючи по вулиці, називай речі, які бачиш на англійській. Спробуй перекладати думки, а якщо щось не знаєш, то зазирай в перекладач.

Дотримуючись цих простих правил ти заговориш англійською з нуля вже через два місяці. Вір в себе і свої сили, а головне не опускай руки. Англійська відкриє для тебе нові можливості і розкриє кордони досяжного. Бажаємо успіхів і чекаємо тебе в MOVA.