+380 (50) 334 90 22

‭+380 (97) 445 50 29

UA
Давай дружити:

Розмовна англійська — це простіше, ніж тобі здається

Для чого тобі потрібна англійська мова? Подумай гарненько. Перше, що спало на думку це спілкування? Ще б пак, навіщо взагалі вчити іноземні мови, якщо не спілкуватися ними. Звичайно, англійська відкриває перед тобою ще силу-силенну інших дверей. Наприклад, ти будеш дивитися фільм і слухати голос Скарлетт Йоханссон, а не Марії Петрівни з відділу озвучки або читати думки автора твоєї улюбленої книги, а не інтерпретацію перекладача. Але як почати говорити?

Помилки — це добре

Перше, з чим тобі важливо попрацювати, так це зі своїм внутрішнім страхом. Так-так, саме він не дає тобі підняти свою розмовну англійську на рівень Обами. Страх зробити помилку, поставити слово в неправильний час або забути артикль. Все це нісенітниця! Неправильно сказане слово або закінчення — це досвід, що не проп’єш. Краще один раз помилитися і запам’ятати, ніж десять разів прочитати правило і зазубрити його.

Розмовна англійська в Києві

Курсів англійської мови в Києві багато і кожен з них чимось по своєму особливий. Для нас важливо, щоб студент відчував себе на уроці розкуто, як ніби в колі близьких друзів. Адже тільки так можна побороти страх помилитися.
Також важливо, щоб студент розумів логіку побудови правила, а не просто вчив таблички часів і три колонки неправильних дієслів.

Розмовні курси не на 100% складаються з Спікінг клабів. Студентам важливо розуміти граматичну складову. Саме тому наша програма розділена 80% на 20%. Де 80% — розмовна англійська, а 20% — грамматика. Така система гармонійно розвиває твій скіл спілкування і не перевантажує зайвою інформацією.
На нашому курсі розмовної англійської в Києві і інших містах області, ти через 2 місяці вільно заговориш на побутові теми.

Секрет в подачі матеріалу і практиці. Для того, щоб заговорити англійською не обов’язково знати всі на світі часи, правила, винятки з них і мільйон слів. Досить двох табличок з часами і близько 400 слів.

Щоденна практика розмовної англійської — твоє все!
Це не обов’язково повиннен бути безпосередньо діалог. Є маса способів практикуватися і не привертати сторонніх людей, наприклад:

  • Перекладати думки;
  • Писати список продуктів англійською;
  • Озвучувати свої дії;
  • Переказувати прочитану книгу або переглянутий фільм англійською.

Цей список можна доповнювати більш витонченими вправами, головне, щоб була внутрішня мотивація і величезне бажання заговорити англійською!

Читайте також

Я хочу говорити англійською

  • Tell more about you...


Здійснити оплату
Сума:
   
ПІБ: