+380 (50) 334 90 22

‭+380 (97) 445 50 29

UA
Давай дружити:

Хто ми?

Хай!

Не думали, що графу “Про нас” ще хтось читає, але вірили, що допитливі люди ще лишились. Тож саме для тебе написали пару слів про нас :)

Як ти вже зрозумів чи зрозуміла - ми школа англійської. Вчимо наших студентів американській розмовній мові. За 2 місяці, між іншим! Не віриш? Що ж, тоді тобі доведеться перевірити це на собі, щоб зрозуміти, що магія існує.

Для тих, хто хоче поглибити свої знання і стати спікером like Obama, у нас розроблена багаторівнева система курсів. Але про це детальніше ти можеш прочитати в розділі “Курси”.

У групі із тобою буде вчитись від 6 до 10 людей. 80% всього навчання ми розвиваємо спікінг, спелінг, лісенінг і тільки 20% райтінг. Тобто, вчимося розмовляти, правильно вимовляти слова та звуки, сприймати англійську на слух та, звісно, писа ти.

Викладач у нашій школі це в першу чергу твій англомовний друг, наставник і просто бро. Перед тим, як прийти до тебе, він проходить спец.підготовку, аби твоє навчання було максимально продуктивним і комфортним.

Уроки проходять у вільному просторі, у кріслі, і з печеньками та кава-чаєм.
Ми не використовуємо підручники, тож тобі не доведеться додатково викидати пів тисячі гривень. А ще у нас немає домашок. Приємний бонус, чи не так? :)

Це все, що ми хотіли тобі розказати про нас. Загалом, приходь і відчуй нашу школу на собі.

Я хочу говорити англійською

  • Tell more about you...


Здійснити оплату
Сума:
   
ПІБ: