UA
Давай дружити:

Як проходить навчання?

З дитинства ми звикаємо, що навчання — це нецікавий та вимушений процес. Що цей час потрібно просто пережити для досягнення чогось більшого. Але погодьтеся, що під час перегляду американських фільмів про школу або університет, так сильно хочется туди, хоча б на день.

Що вже говорити, коли мільйони людей, незалежно від віку, досі чекають на свого листа до Хогвартсу? Скоріш за все, ти також, належиш до їх числа :)

Під час створення кожної з наших програм навчання ми враховували всі ці фактора та намагалися зробити так, щоб MOVA з усіх боків була такою школу, про яку всі колись мріяли.
Вигадати універсальний метод, який би сподобався всім — неможливо, але вихід ми все ж таки знайшли!

Кожен студент MOVA має можливість не тільки приймати участь в своєму навчанні, а й керувати ним та додавати те, що йому подобається.
Звісно, з граматичними заняттями такий підхід не прокатить..:) А от що стосується спікінг клабів та інтерактивних занять, то креативу тут багато.

Про що сьогодні поговоримо?
Досить цих безглуздих тем про те, хто що любить їсти на сніданок та який сік пити. Студенти можуть обрати будь-яку тему для обговорення:
• Лоурети премії "Оскар" цього року, хто переможе?
• Євробачення 2019, за кого вболіватимемо в Ізраїлі?
• Вегетаріанство та веганство. Плюси, мінуси та в чому різниця?
та ще неймовірна кількість інших тем, які з’являються щодня.

Що будемо дивитися?
Привіт, Netflix! Студенти самі обирають, що вони будуть дивитися під час інтерактивних занять, щоб вчитися сприймати англійську на слух. Це може бути абсолютно що завгодно. Мультики, фільми, серіали, ТV-шоу, TED’ex, прямі трансляції з чемпіонатів комп’ютерних ігор та як ми казали, все що завгодно. Головне, щоб це було англійською, бо маємо ж ми обговорювати те, що дивимось?) Звісно, англійською!

В яку гру пограємо?
Настільні ігри — це чудова практика для говоріння і мовчати не вийде, адже викладач грає з тобою ;)
Студенти самі обирають собі гру, в яку хочуть грати на цьому занятті. Єдине правило: гра на розум, але не на гроші.

Окрім цих та інших можливостей, кожен студент MOVA сам організовує своє навчання з викладачем через мобільний додаток. Обирає завдання до самостійного виконання та художню літературу.
Також можна їсти та пити під час занять, зручно тонути в кріслі-мішку з чашкою кави в одній руці.

Я хочу говорити англійською

Здійснити оплату